Toplu Yemek

Türkiye'nin Toplu Yemek, Catering Lideri!

Bortar Toplu Yemek

100 bin kişilik üretim kapasitesiyle 70.000 kişilik günlük yemek üretimi ile Türkiye’nin en büyük, hizmet kapsamında sigortalattığı 70 bin müşterisiyle Türkiye’nin en güvenilir yemek fabrikası olan Bortar Group, toplu yemek ve catering hizmetleriyle 1993 yılından bu yana İzmir ve Ege bölgesine hizmet vermektedir.
Bortar Toplu Yemek Fabrikamız, 5600 metrekare kapalı alan, 2000 metrekarelik açık alan olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 1400 kişilik personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, 350 ayrı noktaya, 140 araçlık dağıtım filomuz tarafından 70 bin müşterimize ulaştırılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşterilerimize, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için, tüm ekibimiz “Toplam Kalite Yönetimi” kurallarına uymaktadır.
Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Bortar Group’un hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır.
Usta ellerin hazırladığı yemeklerle, güler yüzlü hizmetiyle, Avrupa standartlarındaki ekipmanlarıyla, sahip olduğu;

K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi,
G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi,
ve her geçen sene artan ödülleriyle, Bortar Group Toplu Yemek, kendi sektöründe en güçlü ve güvenilir bir markası olmuştur.
Bortar Group, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.