Catering ve Organizasyon

Bortar Catering ve Organizasyon

Türkiye’nin en büyük mutfağı Bortar Group, Catering ve Organizasyon hizmetleri ile İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermektedir. Ayrıca kokteyl, toplantı, özel aile günleri, büyük buluşmalar, davetler ve tüm organizasyonlarınız için Bortar Group Etkinlik ve Sanat merkezi Bortar Event Hall’de zengin ikramlar ve dilediğiniz menülerde oluşturduğumuz yemek seçenekleri ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.


İzmir’in En Büyük ve En Kaliteli Catering Firması
Bortar Group İzmir ve Ege bölgesinde faaliyet gösteren catering firmaları arasında binlerce kişilik düğün, program, iftar yemeği gibi dev organizasyonları sorunsuz yapmış, her bir organizasyonda o organizasyon için farklılık yaratmış, İzmir’in en güçlü ve deneyimli firmasıdır. Sanattan, davetlere, iş programlarından, seminerlere her tip organizasyon konusunda da yenilik ve farklılık yaratmada her zaman müşterilerimizi şaşırtan yaratıcı organizatörlerimiz, yüzlerce kişilik deneyimli personeli ve yine yüzlerce araçlık hizmet filomuz ile kusursuz bir geçmişe sahibiz.

Catering hizmetimiz de sunduğumuz yiyeceklerimizin hepsini bünyemizde kendimiz üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük toplu yemek üreticisiyiz. Sadece miktar olarak değil, çeşit ve lezzet olarakta Türkiye’nin en iyi üreticilerindeniz. Her gün 70 000 kişiye çıkan yemek ve binlerce müşterimiz bu konuda en iyi referanslarımızdır. Bu sebeple catering hizmetimizde de istenilen her çeşit yemek ve aperatifi istenilen her yere, her zaman ve miktarda tedarik etme konusunda muazzam bir güce sahibiz.


Bortar Event Hall, Etkinlik ve Sanat Alanı
Etkileyici mimarisiyle, İzmir’in en güzel etkinlik alanlarından “Bortar Event Hall” kusursuz organizasyonlar için mükemmel servis anlayışımız ile hizmetinizdedir.
İzmir içinde, Kokteyller, şirket toplantıları, özel aile günleri, büyük buluşmalar, davetler ve organizasyonlar için seçeneksiz değilsiniz.
Bunun yanısıra Mutfak 93 Restaurantı’mızın seçkin, samimi ortamın da öğle, akşam yemekleri ve Ramazan boyunca iftar yemekleri ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Tüm catering ve organizasyon etkinliği boyunca planlamadan, son misafirinizi uğurlayıncaya kadar deneyimli uzmanlarımız, aşçılarımız ve güleryüzlü, işini seven kadromuz ile yanınızda olmaktayız.

İzmir’deki En Güzel Salonlarda Sunum ve Toplantılarınızı Gerçekleştirin
Bortar Group çatısı altında en yeni teknoloji ürünü sunum ve konfor ekipmanları ile donatılmış salonlarımızda, sunum ve toplantılarınız için gereken her şeye kolayca ulaşabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.