fbpx
Hakkımızda

Sitemizde Arayın

Bortar Group

Bortar Group bünyesinde Bortar Toplu Yemek, Bortar Catering ve Organizasyon, Bortar Event Hall, Bortar Şahden Besi ve Süt Çiftliği, Bortar Zeytinyağı, Borsafe Kişisel Koruyucu Donanımlar ve İş Güvenliği Ekipmanları A.Ş. ve Mutfak 93 Restaurantı işletmeleri yer almaktadır.

Bortar Toplu Yemek

100 bin kişilik üretim kapasitesiyle 70.000 kişilik günlük yemek üretimi ile Türkiye'nin en büyük, hizmet kapsamında sigortalattığı 70 bin müşterisiyle Türkiye'nin en güvenilir yemek fabrikası olan Bortar Group, toplu yemek ve catering hizmetleriyle 1993 yılından bu yana İzmir ve Ege bölgesine hizmet vermektedir.
Bortar Toplu Yemek Fabrikamız, 5600 metrekare kapalı alan, 2000 metrekarelik açık alan olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 1400 kişilik personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, 350 ayrı noktaya, 140 araçlık dağıtım filomuz tarafından 70 bin müşterimize ulaştırılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşterilerimize, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için, tüm ekibimiz “Toplam Kalite Yönetimi" kurallarına uymaktadır.
Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Bortar Group'un hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır.
Usta ellerin hazırladığı yemeklerle, güler yüzlü hizmetiyle, Avrupa standartlarındaki ekipmanlarıyla, sahip olduğu;

  • K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi,
  • G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi,
  • TSE FSSC-22000 ISO/TS 22000-1 Gıda Güvenliği Sistem Belgesi,
  • M-C TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi

ve her geçen sene artan ödülleriyle, Bortar Group Toplu Yemek, kendi sektöründe en güçlü ve güvenilir bir markası olmuştur.
Bortar Group, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

Web: www.bortartopluyemek.com

 

Bortar Catering ve Organizasyon

Türkiye'nin en büyük mutfağı Bortar Group, Catering ve Organizasyon hizmetleri ile İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermektedir. Ayrıca kokteyl, toplantı, özel aile günleri, büyük buluşmalar, davetler ve tüm organizasyonlarınız için Bortar Group Etkinlik ve Sanat merkezi Bortar Event Hall'de zengin ikramlar ve dilediğiniz menülerde oluşturduğumuz yemek seçenekleri ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

 

Bortar Event Hall, Etkinlik ve Sanat Alanı

Etkileyici mimarisiyle, İzmir'in en güzel etkinlik alanlarından “Bortar Event Hall" kusursuz organizasyonlar için mükemmel servis anlayışımız ile hizmetinizdedir.
İzmir içinde, Kokteyller, şirket toplantıları, özel aile günleri, büyük buluşmalar, davetler ve organizasyonlar için seçeneksiz değilsiniz.
Bunun yanısıra Mutfak 93 Restaurantı'mızın seçkin, samimi ortamın da öğle, akşam yemekleri ve Ramazan boyunca iftar yemekleri ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Tüm catering ve organizasyon etkinliği boyunca planlamadan, son misafirinizi uğurlayıncaya kadar deneyimli uzmanlarımız, aşçılarımız ve güleryüzlü, işini seven kadromuz ile yanınızda olmaktayız.

İzmir'deki En Güzel Salonlarda Sunum ve Toplantılarınızı Gerçekleştirin
Bortar Group çatısı altında en yeni teknoloji ürünü sunum ve konfor ekipmanları ile donatılmış salonlarımızda, sunum ve toplantılarınız için gereken her şeye kolayca ulaşabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Web: www.bortarcatering.com

Bortar Şahden Besi ve Süt Çiftliği

Bortar Group bünyesinde üretilen tüm yemekler de kullandığımız tüm etler, Torbalı Çaybaşı Köyü'nde yer alan Bortar Besi Çiftliğimizden gelmektedir. 2500 büyükbaş hayvan kapasitesine sahip, modern Bortar Group Şahden Besi ve Süt Çiftliği'nde; yaklaşık 1000 adet büyükbaş hayvan bulunmaktadır. Doğal yemlerle beslenen, dini kurallara uygun helal kesim hayvanlarımızın etleri, düzenli olarak “mikrobiyal, kimyasal ve hormonal" analizlerden geçer.
Bortar Group çatısı altında üretilen yemeklerimiz “%100 Dana Eti" garantilidir.

Web: www.bortarbesivesutciftligi.com

Mutfak 93 Restaurantı

Türkiye'nin en büyük toplu yemek üreticisi Bortar Group 25. yılına özel olarak, çeyrek asırlık lezzet uzmanlığını ve deneyimini gurme misafirleri ile de paylaşabileceği çok özel bir mekan hazırladı. 2017 yılında kurulan ve adını Bortar Group'un kuruluş yılından alan Mutfak 93 ile en usta aşçıların elinden tadacağınız Türk mutfağının zengin lezzet çeşitlerini, sevdikleriniz ile orada bulunduğunuz için harika hissedeceğiniz, şık, konsept bir mekanda buluşturdu. Mutfak 93 Restaurantı'mız hafta içi her gün saat 9:00 ila 17:30 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca Mutfak 93 Restaurantı, özel organizasyonlar için akşam ve hafta sonu da hizmet vermektedir.

Web: www.mutfak93.com.tr

Bortar Zeytinyağı

2011 yılında Manisa Saruhanlı da kurulan zeytin ve zeytinyağı tesisimiz günlük 80 ton zeytin işleme kapasitesi ile Bortar Group çatısı altında hizmet vermektedir.
Tesislerimizde insan sağlığına zarar veren hiçbir üretim yönteminin uygulanmamaktadır. İlkeli ve etik değerleri ilk planda tutan, ürünün değerini zedelemeden, üretim teknolojilerinin en son imkanlarını kullanarak doğal yaşam mucizesi olan zeytinyağı üretilmektedir.
Üretilen zeytinyağı Bortar Group altında yemek üreten tüm tesislerimizde kullanılmaktadır. Dünyanın en sağlıklı diyeti Akdeniz diyetinin en önemli bileşeni, sağlıklı yaşamın en değerli yağı kabul edilen zeytinyağımızı, satın alan tüm müşterilerimizde tüm yemeklerde güvenle kullanılmaktadır.

Web: www.bortarzeytinyagi.com

 

Borsafe Kişisel Koruyucu Donanımlar ve İş Güvenliği Ekipmanları

Bulunduğu her sektörde önde gelen grup şirket ve hizmetleri bulunan Bortar Grup “İş Sağlığı ve Güvenliği" alanında yaşadığı iş hayatı tecrübelerini işçi sağlığını daha fazla gözetebilmek, tecrübesini ve imkanlarını tüm Türkiye ile paylaşmak adına 2015 yılında İŞTE KKD İş Güvenliği ve Ekipmanları A.Ş.yi kurdu. Daha sonra isim değişikliği ile Borsafe A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam eden yenilikçi ve maliyet azaltıcı çözümlerle, firmaların iş güvenliği ekipmanları ve kişisel koruyucu donanım ihtiyaçlarına çözüm üreten Borsafe A.Ş. bu marka altında tüm çalışma hayatı için geniş bir ürün yelpazesi ile kişisel koruyucu donanım ve iş güvenliği ekipman ve malzeme çözümleri sunmaya başlamıştır.

Web: www.borsafe.com


Bortar Group;
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkesiyle hareket eden Bortar Group, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.