fbpx
Haberler

Sitemizde Arayın

Haberler

Bortar Group’ un İstanbul’ da yemek hizmeti verdiği Enstitü koleji öğrencilerine çikolata workshop düzenlendi. Bortar Group çikolata şefi tarafından verilen workshopta öğrenciler tatlı lezzetlere imza attı.
Bortar Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Küçükkurt, Yenigün TV'nin İbrahim Paker ile Yeni Gündem, programına konuk oldu. 
İZSİAD Üyesi Avukat Bilal Eyüboğlu, yıllardır çeşitli platformlarda yaptığı Mevlana sunumunu, bu kez İZSİAD üyeleri için yaptı. BORTAR'da düzenlenen organizasyona, İZSİAD ve Bortar Group Başkanı Hasan Küçükkurt, Yönetim Kurulu üyeleri, Danışma Kurulu Başkanı Ayhan Baran, İZSİAD Üyesi ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alaattin Yüksel ile İZSİAD üyeleri katıldı.
Star Rafineri 2019 Yılbaşı Kokteyli'ni Bortar Group gerçekleştirdi.
Medicalpark 2019 Yılbaşı Kokteyli'ni Bortar Group gerçekleştirdi.
EGİAD30 Bölgesel Toplantısı Bortar Etkinlik ve Sanat Alanı'nda gerçekleştirildi.
Hugoboss firmasının geleneksel yılbaşı yemeği Bortar Catering ve Organizasyon tarafından gerçekleştirildi.
6-7-8 Aralık ‘ta Gaziemir fuar alanında gerçekleşen, Lezzet teknolojilerinin sergilendiği IBATECH İzmir ‘de Bortar group sponsorluğu...
Bortar Etkinlik ve Sanat Alanı'nda gerçekleşen İzmir Tınaztepe Üniversitesinin lansmanı Bortar Catering&Organizasyon farkıyla...
BORTAR Group'un da sponsor olduğu "Girişimcilik Zirvesi" 1 Aralık Cumartesi Günü Ege İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.
Bortar Group sponsorluğunda Mutfak93 Restaurant' ta gerçekleşen bu lezzet dolu geceden sağlanan gelir, Kurşun Kalem Eğitim Vakfı bursiyerleri'nin öğretmen olma hayallerini gerçekleştirecek.
Bortar Group bünyesindeki , iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren “Borsafe “ 11-13 Ekim 2018 tarihleri arasında bu yıl 5’incisi düzenlenen İSG Zirvesi ve Fuarına katıldı.
Bortar Group sponsorluğunda gerçekleşen ve Kanal Ege ‘de yayınlanan Ağız Tadıyla programının ilk konuğu Bortar Group Yönetim Kurulu Üyesi Deniz KÜÇÜKKURT oldu .
SOCAR Türkiye'nin 6,3 milyar dolarlık yatırım bedeliyle, Türkiye'de reel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olan ve yıllık 10 milyon ton ham petrol işleme kapasitesi olan Star Rafinerisi faaliyete başladı.70.000 kişilik günlük yemek üretimimiz ve 350 ayrı noktada 140 araçlık filomuz ve tecrübeli 1400 personelimiz ile hizmet vermekteyiz. BORTAR GROUP olarak aynı zamanda bu büyük projede 20.000 kişilik yemek hizmeti vererek çözüm ortakları olarak yanlarında yer aldık. SOCAR Tesisleri Star Rafineri'ye şirketimizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
TRT ‘de yayınlanan “ Ege’nin Hamsisi “ İsimli dizi çekimlerine Bortar Group ev sahipliği yapıyor.
TRT ‘de yayınlanan “ Ege’nin Hamsisi “ İsimli dizi çekimlerine Bortar Group ev sahipliği yapıyor.
Bortar Group bünyesindeki, iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren “Borsafe" 11-13 Ekim 2018 tarihleri arasında bu yıl 5’incisi düzenlenen İSG Zirvesi ve Fuarında...
Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ‘un hazır yemek sektörü ile ilgili konuşması hürriyet gazetesinde ... http://www.hurriyet.com.tr/…/gidada-merdiven-alti-uretime-d…
4-6 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Tübitak 4007 Bilim Şenliği’ne; Bortar Group’tan destek...
Geçtiğimiz aylarda Bortar’ın hizmet vermeye başladığı SOCAR GROUP firma yetkilileri üretim süreci hakkında bilgilendirildiler. Ar-Ge Mutfağımızda gerçekleşen workshop un ardından Günün sonunu Mutfak93' te gerçekleşen keyifli bir akşam yemeği ile noktaladılar.
Ressam Meral Koraltan Vuran'ın, “Cenneti Gördüm, Herkes Çocuktu” adlı sergisi, BORTAR Etkinlik ve Sanat Alanı'nda düzenlenen kokteyl ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. İnsanoğlunun, büyüdükçe masumiyetini yitirdiğini ve dünyayı mutsuzluğa sürüklediğini belirten Ressam Vuran, “İnsanoğlu egosundan sıyrılıp, istekler ve hırslar hapishanesine tıktığı içindeki çocuğu azat etmeyi başarırsa dünyayı da cennete çevirebilir” diye konuştu.“Bütün çocuklar bizim”BORTAR Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Başkanı Hasan Küçükkurt, sanata ve sanatçıya verilen kıymet nedeniyle ziyaretçilere teşekkür etti. Serginin; pek çok coğrafyada savaşların, huzursuzluğun ve mutsuzluğun hüküm sürdüğü bugünlerde çok anlamlı olduğunu vurgulayan Küçükkurt'un, “İçimizdeki çocuğu öldürmeyelim. Ona her daim kulak verelim.…
İdil - Mert Fırat çiftinin düğün organizasyonu Bortar Catering & Organizasyon'dan...08 Eylül 2018 Cumartesi günü Çeşme'de gerçekleşen düğünün catering hizmeti Bortar Catering & Organizasyon tarafından verildi.
İzmir İl Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin Aşkın’ın da katılımıyla gerçekleşen İzmir Ticaret Odası Meclis Yemeği, Bortar Catering ve Organizasyon tarafından yapıldı.
Ziyaret kapsamında Taider Yönetim Kurulu toplantısı yapıldıktan sonra, yönetim kurulu üyeleri , taider üyeleri ile birlikte Mutfak93’te öğle yemeği yedi.Küçükkurt Ailesi ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Bortar Group tanıtım sunumunu gerçekleştiren 2. nesil üyesi Bahar KÜÇÜKKURT hedeflerinin Ege Bölgesi’nden sonra Türkiye’de de sektörde ilk sırada yer almak olduğunu iletti.Taider üyeleri daha sonra BORTAR Group 2. nesil üyeleri Bahar KÜÇÜKKURT ve Özge KÜÇÜKKURT rehberliğinde tesisleri gezerek üretim süreci hakkında bilgi edindiler. Ardından Ar- Ge mutfağında kendileri için düzenlenen çikolata workshopuna katılan üyelere workshop sonunda katılımcı sertifikaları verildi.
Bortar Group arge mutfağında, Viking çalışanlarına çikolata workshopu düzenledi. Çikolatanın tarihçesi, yapımı ve sunumu hakkında bilgilendirilen katılımcılara Bortar Eğitmen şefi tarafından sertifikaları verildi.
 TRT'nin yeni dizisi Ege’nin Hamsisi için Seferihisar Sığacık'ta düzenlenen gala yemeği Bortar Catering & Organizasyon tarafından yapıldı...
Ayvalık'ta düzenlenen 6.000 (altı bin) kişilik düğün organizasyonunda Bortar Catering & Organizasyon imzası...
Türkiye'nin en büyük mutfağı Bortar, 20 ayrı semtte, 20 ayrı sofrada yaklaşık 70.000(yetmiş bin) kişiye iftar vererek yine bir ilki gerçekleştirdi. Kadir gecesinde İzmir' in çeşitli semtlerinde Bortar' ın kurduğu sofralarda 70.000(yetmiş bin) İzmirli, iftar yemeğinde buluştu. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla ,erkeğiyle İzmir'liler bu mübarek gecede orucunu birlikte açtı.
Bayraklı sevgi yolunda yapılan 1500 kişilik iftar yemeği organizasyonu.
Karşıyaka Belediyesi’ nin Örnekköy mahallesinde düzenlediği iftar yemeği organizasyonu Bortar Group tarafından gerçekleştirildi.  
Konak Müftülüğü’nün, Roman vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Tepecik semtinde düzenlediği 600 kişilik iftar yemeği organizasyonunu Bortar Group gerçekleştirdi.  
KOSBİ AKTÜEL' de  Mutfak93 Haberi...
Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KÜÇÜKKURT’un röportajı bugünkü Gözlem Gazetesinde...
Bortar'dan 1500 kişilik geleneksel iftar yemeği  
12.05.2018 Nilda BÜYÜKHELVACIGİL Doğum Günü Etkinliği  
Mutfak93 birbirinden lezzetli iftar menüsüyle Zade A.Ş.'yi ağırladı..  
Türkiye'nin en büyük toplu yemek üreticisi ve BORTAR GROUP, 25.Yılını MUTFAK93 restoranı ile taçlandırdı. Harika ve daha önce tatmadığınız birbirinden değişik lezzetleri, konsepti ve BORTAR deneyimi ile İzmir'in simge lezzet mekanı olmak için özenle hazırladığımız MUTFAK93'ü yakından tanıyın.
Türkiye'nin En Büyük Toplu Yemek Üreticisi ve BORTAR GROUP, 25.Yılını MUTFAK93 Restoranı ile Taçlandırdı. Harika ve Daha Önce Tatmadığınız Birbirinden Değişik Lezzetleri, Konsepti ve BORTAR Deneyimi ile İzmir'in Simge Lezzet Mekanı Olmak için Özenle Hazırladığımız MUTFAK93'ü Yakından Tanıyın.  
Lezzetin yeni üssü Mutfak 93.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Seferihisar'da düzenlediği “Efes-2018 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Tatbikatı“ süresince 6000 kişilik yemek hizmeti Borbox’larda Bortar tarafından sağlandı.  
Menemen Bulgurca İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri için düzenlenen, TBMM ve Anıtkabir'in de ziyaret edildiği Ankara gezisi BORTAR GROUP ve İZSİAD sponsorluğunda gerçekleştirildi.
Mutfak 93 Restaurant'ı açılışı ile ilgili 20.04.2018 Tarihli Milliyet Gazetesi haberi
BORTAR’dan, Bornova Işıkkent’e lezzet üssü Mutfak 93’e görkemli açılış... Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük toplu yemek fabrikası BORTAR Group, ‘un “Mutfak 93” adlı lezzet üssü, grubun kuruluşunun 25’inci yıldönümünde, görkemli açılış organizasyonuyla hizmete girdi. Açılış kokteyline, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın yanı sıra aralarında Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Esen, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, EGEV Başkanı Mehmet Ali Susam, EGİAD Başkanı Aydın Buğra İlter, EGİKAD Başkanı Nilhan Antitoros, LİYAKAT Derneği Başkanı Berkay Eskinazi ve Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ın da bulunduğu İzmir iş dünyasının önde…
EGİAD Ailesi çikolata yaptı. Ege Genç İşadamları Derneği, üyeleri için Bortar Group'ta "Çikolata Workshop" düzenledi.
Bortar Group , Ege Genç İş Adamları Derneği (EGİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ailelerine özel bir çikolata workshop düzenledi. Bortar Group Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Küçükkurt’un ev sahipliğinde gerçekleşen workshop ‘a Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt , EGİAD Başkanı Aydın Buğra İlter ve yönetim kurulu üyeleri , LİYAKAT derneği Yönetim Kurulu başkanı Berkay Eskinazi katıldı. Workshopa katılan EGİAD Yönetim Kurulu üyeleri , eşleri ve çocuklarına çikolatanın tarihçesi ve üretimi ile ilgili bilgiler verildikten sonra kendileri için özel hazırlanan önlükler ile eğitmen şefler tarafından uygulamalı çikolata yapımına geçildi. Çikolata yapımı annelerden çok küçüklerin ilgisini çekti. Çocuklarla çeşitli şekillerde çikolata üretimi…
Bortar Group; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Uşak Tüprag Altın Madeni'nin kadın çalışanlarına Ramada Otel'de "Çikolata Workshop" etkinliği düzenledi. Çikolatanın tarihçesi, yapımı ve sunumu hakkında bilgilendirilen katılımcılara workshop sonunda Bortar Group Eğitmen Şefi tarafından sertifikaları verildi.  
Bortar, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin AŞKIN’ı Etkinlik ve Sanat Alanı’nda ağırladı.
Türk Eğitim Vakfı İzmir Şubesi tarafından düzenlenen "Bursiyer Buluşmaları" 16 Şubat 2018 tarihinde Tepekule Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde TEV burslarından faydalanmaya hak kazanan öğrencilere, bursu devam eden kıdemli bursiyerlerin ev sahipliği yaptığı gecede renkli ve keyifli dakikalar yaşandı. Gecede Bortar Group'ta kokteyl sponsoru olarak gençleri muhteşem lezzetleriyle buluşturdu.  
Mehmetçiğe 'en tatlı' destek!Bortar Group'ta düzenlenen çikolata workshopunda yaşam atölyesinden otizmli öğrenciler, Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla yaptıkları çikolataları satarak elde ettikleri geliri, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na bağışladı.
Geleceğin girişimcilerine bugünden ulaşabilmek ve gençler arasında girişimcilik eko-sistemi oluşturabilmek amacıyla “Girişimde Yeni Ufuklar-STEM Anadolu” adıyla sürdürdüğü projesi kapsamında lise öğrencilerine yönelik girişimcilik dersleri veren TÜRKONFED, İzmir eğitimlerini 25-26 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi. BASİFED ve İZSİAD ev sahipliğinde; BORTAR GROUP Toplantı Salonu’nda verilen İzmir STEM eğitimlerine 40 öğrenci katıldı.27 Ocak2018 / İzmir–Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Türkiye’nin kronik sorunlarından biri haline gelen işsizlikle mücadelede gençlerin dinamizmini daha verimli kullanabilmek ve geleceğin girişimcilerini yetiştirmek amacıyla geçen yıldan bu yana sürdürdüğü STEM eğitimlerini, 25-26 Ocak tarihlerinde bu kez İzmir’de düzenledi. Geçen yıl İstanbul’da başlayan, bu yıl ise Anadolu ile devam ettirilen…
TÜRKONFED'in liseli gençleri girişimciliğe teşvik etmek amacıyla başlattığı eğitim programı 25 ve 26 Ocak tarihlerinde Bortar Group ev sahipliğinde düzenlenecek. Konuya ilişkin haber, bugün kü POSTA İZMİR'DE...  
Ege Beşiktaşlı İş Adamları Derneğinin 2. Olağan Genel Kurul Toplantısına Bortar Group ev sahipliği yaptı.  
Tınaztepe Üniversitesi İş dünyası ile buluştu.
Gülümseyen mavi gözler BORTAR Sanat Galerisi’nde... Yazar Hanri Benazus’un Atatürk fotoğrafları koleksiyonundan derlenen “Mustafa Kemal’in Gülümseyen Portreleri” adlı sergisi, Büyük Önder’in ebediyete intikal edişinin 79’uncu yıldönümünde BORTAR Sanat Galerisi’nde açıldı. Sergimiz 20 Kasım tarihine kadar açık kalacaktır.  
Bortar Group sosyal sorumluluk projeleri kapsamında down sendromlu çocukları mutfağında ağırladı. Bornova Belediyesi'nin de katılımıyla gün boyunca yapılan workshopta çocuklar keyifli saatler geçirirken, çikolata yapmanın inceliklerini de öğrendi. Her ay BORTAR mutfağında düzenlenecek farklı workshoplarda down sendromlu çocuklarla buluşulmaya devam edilecek.  
TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi, İZSİAD ve BORTAR GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KÜÇÜKKURT 'un başarı öyküsü TÜRKONFED BİZ'de...  
KESİAD'ın geleneksel iftar yemeği BORTAR Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirildi.
Türk Diyanet Vakfı'nın Konak meydanında ve Karşıyaka Belediyesi'nin Karşıyaka çarşısında düzenlediği iftar yemeğinde BORTAR imzası  
Türk fotoğraf sanatının önde gelen ustalarından, aynı zamanda fotoğraf tarihçisi de olan AlbetroModiano’nun, “Süt, Emek ve Hayat” adlı sergisi, BORTAR Sanat Galerisi’nde açıldı. 36 siyah-beyaz fotoğraftan oluşan sergide; süt üretiminin öyküsü ve Tatuta (Buğday Derneği tarafından yürütülen Ekolojik Çiftliklerde Tarım Turizmi ve Gönüllü Bilgi, Tecrübe Takası Projesi) kapsamında İstanbul’daki Gündönümü Çiftliği’nde gönüllü olarak çalışan yabancı misafirlerin yaşamlarından kesitler yer alıyor. Sergide Türk Eğitim Vakfı (TEV) İzmir Şubesi de bir stant açtı. Davetlilerin satın aldığı eserler, magnetler ve kartpostalların geliri TEV İzmir Şubesi’ne bırakıldı. Sergi, 10 gün ziyarete açık kalacak ve satışlardan elde edilecek gelir yine TEV İzmir Şubesi’ne bağış olacak.   
Modiano'nun eserleri BORTAR'da sergilenecek.
İzmir Medya Platformu üyesi gazetecileri BORTAR GROUP' da ağırlayan İZSİAD ve BORTAR GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KÜÇÜKKURT, kent ve ülke ekonomisine ilişkin görüşlerini paylaştı.Toplantıya ilişkin haberler, Milliyet EGE, Habertürk Egeli, Posta İzmir, Yenigün, Haber Ekspres ve Ticaret Gazetelerinde...  
EGİAD "Bölgesel Toplantılar" serisinin ikinci buluşması Bortar Group sponsorluğunda gerçekleştirildi.  
İZSİAD ve Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KÜÇÜKKURT ile yapılan röportaj akropol LİFE Dergisi' nde...
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) ve Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü BORTAR Group Etkinlik ve Sanat Alanı’nda düzenlenen toplantıda birlikte kutladı. İZSİAD Başkanvekili Mukaddes Çelik ile EGİKAD Başkanı Nilhan Antitoros'un konuşma yaptığı toplantı , Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu oyuncularının sunduğu, ‘kadın sorunları’ konulu mini skeçlerle renklendi. Oyuncular Berrak Tunçer, Zeynep Doğançeşme ve Nazmiye Küçükkurt’un performansları büyük alkış aldı.    
BORTAR, EGEV yönetim kurulu üyelerini sunum mutfağında ağırladı.
İZSİAD ve BORTAR GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV) Başkan Yardımcısı seçildi.   
Ülke genelinde 70 bin adet basılan ve 1 Şubat Çarşamba günü piyasaya sunulan dergide, BORTAR Yönetim Kurulu Üyesi Deniz KÜÇÜKKURT ile yapılan röportaj da yer aldı.  
Tire Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan Sütaş Tire Entegre Tesisleri'nin açılışı,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanların katılımıyla gerçekleştirildi. Geniş katılımın olduğu açılış töreninde, davetliler için hazırlanan catering, yemek organizasyonunu BORTAR GROUP üstlendi. 10 Bin kişilik yemek organizasyonunda, güvenilir bir çözüm ortağına ihtiyaç duyan Sütaş'ın büyük açılış törenine yemeklerimizle lezzet katmış olduk.
TÜRKONFED 20.Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, BASİFED ev sahipliğinde 18-19 Kasım 2016 Tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirildi. Zirve kapsamında ilk gün "Ticaret Köprüsü", "Siyasi ve Ekonomik Gündem Değerlendirme Toplantısı", ikinci gün ise "Global Oyuncu Olarak Aile Şirketleri"paneli düzenlendi. İZSİAD ve EGİAD üyelerinin de katıldığı, üyeler arası ticari işbirliği arttırmayı ve geliştirmeyi hedefleyen zirveye Bortar Gorup olarak firmamızda katıldı.
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Cengiz, roman türündeki ikinci kitabı “Ve Sonra Yol Bitti”yi, Bortar Event Hall’da tanıttı. Geceye, başta İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD Yönetim Kurulu üyeleri ve İSZİAD üyeleri olmak üzere, BASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akgerman, Şair-Yazar Namık Kuyumcu ile edebiyat tutkunları katıldı. Gecede kitaplarını da imzalayan Cengiz, özel olarak hazırlattığı ve kitaptan alıntılanan cümlelerin bulunduğu sanatsal fotoğrafları da konuklarına hediye etti.  
Avrupa’nın en büyük toplu yemek mutfağına sahip BORTAR Group, İzmir’i sanata da doyuruyor. Şirketin birkaç ay önce hizmete giren akıllı binası bünyesindeki BORTAR Event Hall, Türkiye’nin en geniş Atatürk fotoğrafları koleksiyonuna sahip Hanri Benazus’un sergisine ev sahipliği yapıyor. Serginin açılışı, aralarında Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın da bulunduğu seçkin davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı. Koleksiyonundan 170 fotoğrafı beğeniye sunan Benazus, “Hepsi, Atatürk’ün İzmir’de çekilmiş fotoğrafları” dedi. Ata’nın bir fotoğrafının da ilk kez bu sergide görülebileceğini belirten Benazus, bir yandan da kendi yazdığı Atatürk ve Cumhuriyet konulu kitapları imzaladı. BORTAR Group İcra Kurulu Başkanı ve İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Başkanı Hasan Küçükkurt,…
Türkiye'nin en geniş Atatürk fotoğrafları koleksiyonuna sahip Hanri Benazus'un sergisinin ev sahipliğini Avrupa'nın en büyük toplu yemek üreticisi BORTAR GROUP yaptı. BORTAR Sanat ve Etkinlik Alanı'nda düzenlenen sergi sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.
BORTAR GROUP, kendi bünyesinde yer alan BORTAR Sanat ve Etkinlik Alanında ilk sanat etkinliğini düzenledi. Fırçaların Ucunda Bornova resim sergisi 24 Eylül 2016'ya kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.
EGİAD İş Geliştirme Komisyonu tarafından düzenlenen “Üye İşyeri Gezisi" Ağustos Ayında Bortar Group' ta gerçekleştirildi. EGİAD üyelerinin katıldığı ziyarette firmamızın kurumsal yapısı ve üretim tesisi hakkında bilgiler verildi. Ardından gerçekleştirilen Chocolate Workshop üyelerin katılımıyla lezzet dolu, keyifli bir etkinliğe dönüştü.    
Dev catering organizasyonlarının firması BORTAR GROUP, İzmir'in simgesi İzmir Saat Kulesi meydanında İl Müftülüğünün düzenlediği 12 Bin kişilik iftar yemeğine BorBox tabldot yemek ürünü ile iftar yemeğinin üretim, dağıtım ve servisini üstlendi.  
Karşıyaka Belediyesi'nin düzenlediği onbin kişilik iftar yemeğinin üretimini ve servisini BORTAR GROUP sağladı.
Yönetim Kurulu Başkanı'mız Hasan KÜÇÜKKURT , IV.Gıda Ar- Ge Proje Pazarı'nda 24 Mayıs 2016 Salı günü saat 15:00'te, İzmir'in Başarı Hikayeleri Paneli' n de başarı öyküsünü anlatacak.  
Toplu yemeğin İzmirli markası BORTAR, 18 milyon liraya inşa ettiği yeni binasını törenle hizmete açtı. Günlük 100 bin kişilik yemek kapasiteli bina, Avrupa’nın en büyüğü…BORTAR Group’un yeni binası, Bornova Işıkkent’teki eski binanın hemen yanında hizmete girdi. Açılış törenine, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, CHP İl Başkanı Alaattin Yüksel, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar ve İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’nun yanı sıra kentin seçkin…
İZSİAD ve BORTAR Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt'un, kent ve ülke gündemine ilişkin görüşleri, Ege'de Son Söz internet sitesinde...( 10 Şubat 2016)
Karşıyaka bayan voleybol takımı ve yönetimi maç öncesi firmamızın düzenlediği kahvaltı organizasyonuna katıldı.  
16-17 Mayıs tarihlerinde Bostanlı Sahilinde Dragon Festivali gerçekleştirildi. Offshore'dan yelkene, yüzmeden kanoya şimdiye kadar su üzerinde yapılan en kalabalık spor müsabakasına firmamız sponsor olmuştur.  
BORTAR Korusu yeşerecek Ege’nin mutfağı BORTAR A.Ş, doğaya ve yeşile borcunu ödüyor. BORTAR ve Ege Orman Vakfı işbirliğiyle Çeşme Ildırı Kadıovacık Köyü mevkiinde oluşturulan BORTAR KORUSU’na fidanlar düzenlenen törenle dikildi. Törene, BORTAR A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa, Sait ve Deniz Küçükkurt, Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Perihan Öztürk’ün yanı sıra her iki kurumun yöneticileri, çalışanları ve elemanları katıldı. Günün anısına Hasan Küçükkurt’a bir plaket vererek, bağış nedeniyle teşekkür eden Perihan Öztürk, alanda İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Öztürk, ‘’Sizler gibi yaşadığı dünyaya sahip çıkan, yeşile ve doğaya önem veren bağışçılarımızın destekleri…
Yemek hazırlamak maharet ve emek isteyen bir iş…Bu yemeği bir de her gün binlerce kişinin önüne koyacak olmak bambaşka bir marifet. Marifetin başarıyla yoğrulduğu noktaysa Bortar Gorup. BURAK CİLASUN / BEN HABER Çevremizdeki birçok fabrika var. Ürettikleri ürünler ise farklı ölçülerde önemli olsa da günlük hayatımıza ancak zaman zaman yansıyor. Hal böyleyken Ben HABER’in bundan böyle her sayısında okuyucuyla buluşacak olan “Fabrika Günlükleri”ne hayatımızın vazgeçilmezi olan yemek sektörüyle başlamaya karar verdik. Yemek sektörü deyince de kendimizi Bortar’ın kapısında bulduk. Uzun yıllardır faaliyette bulunan Bortar’ın ve İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ile uzun uzadıya yaptığımız sohbetimizde sektörel…
İzmir Uluslararası Kukla Günleri kapsamında geçtiğimiz yıl İzmir kentine destek vermek için yola çıkmıştık. Bu yıl da Festivalin önemli oyunlarından İspanya Kukla Tiyatrosu Topluluğu Trukitret Puppet Company‘nin oynadığı, HOTEL CRAB oyununu sanat sever dostlarımıza sunduk.  
Bortar Group uzman kadrosu ve profesyonel catering hizmetiyle , CHP Konak İlçe Başkanlığı'nın Fuar Kültürpark'ta düzenlediği 1000 Kişilik organizasyona ev sahipliği yaptı.