fbpx
Catering

Sitemizde Arayın

Catering ve Organizasyon Firması Bortar

Catering ve Organizasyon Catering ve Organizasyon Bortar Group

Bir catering firmasından beklentileriniz nedir? Sadece iyi aperatif ve güzel yemekler mi?
Bir catering firması ile çalışırken ve organizasyon rezervasyonu yaparken, onlar tarafından sağlanan yemek türü dışında bakılması gereken önemli kriterler vardır. Bir yemek organizasyon firmasında sayacağımız bu nitelikler varsa, o zaman kesinlikle çalışmaya değer bir firmadır. Bortar Catering ve Organizasyon firması olarak bu maddeleri her organizasyonda gerçekleştirebilen tanıyabileceğiniz en mükemmel catering ve organizasyon firmasıdır.

İyi yemek
Organizasyon alanınızın dekoru ne kadar görkemli olursa olsun ya da personel ne kadar verimli olursa olsun, yemeğin tadı iyi değilse olay bir felakete dönüşecektir. Büyük miktarlarda üretilen gıda, onlara hizmet etmek için rafine bir planla birlikte hazırlanırken özel hususlara ihtiyaç duyar. Her porsiyon yemek mükemmel lezzette olmalıdır. Üretim bandından ilk çıkan yemek ile son çıkan yemek arasında bir fark olmamalıdır. Bortar Broup için bu kriteri sağlamak, günlük yüz bin kişilik yemek üretim kapasitesine sahip Türkiye’nin en büyük toplu yemek üreti cisi için hiçbir şekilde sorun olmaz.

Gıda Güvenliği ve Hijyen
Bortar Group’ta tüm konuklara servis edilen yemek, en yüksek güvenlik ve hijyen standartlarına sahiptir. Her bir tabak yemek devlet tarafından onaylı ve bir çok denetim kuruluşu tarafından takip edilen güvenlik prosedürlerinden sonra üretilir. Bortar Group müşterilerinin sağlığı ve gıda güvenliğinden asla ödün vermez. Üretim prosedürlerimizi ve tesislerimizin kalitesini görmek için lütfen fotoğraf galerimizi ve tanıtım videomuzu izleyin.
Bortar tüm bu kriterleri eksiksiz ve aynı anda sağlayan en doğru ve mükemmel bir İzmir catering organizasyon firmasıdır. Bu sebeplerden dolayı yapmak istediğiniz kişisel veya kurumsal her türlü etkinliğe ev sahipliği yapmak için Bortar Group en doğru seçimdir.

Yüksek Müşteri Hizmetleri
Ziyafet salonlarında ve alanlarında hizmet veren yemekhanelerin nispeten daha yüksek bir müşteri hizmetleri düzeyine sahip olmaları gerekmektedir. Davet esnasında tek bir misafirin bile evine mutsuz dönmesi yemek servisi hizmetinin itibarını etkiler. Mükemmel bir Catering ve organizasyon firmasının hedefi hiçbir misafirin etkinlikten mutsuz bir şekilde geri dönmemesidir. Memnun bir müşteri, bir çok reklam kanalından daha iyi, olumlu referans veren etkili bir sözcü olarak davet sahibine hizmet edecektir.

Yaratıcılık ve Esneklik
Her müşterinin yeme alışkanlıklarına ve gıda alerjilerine bağlı olarak gıda tercihleri vardır. Genelde bu gibi durumlar davetlerden hemen önce bildirilir. Bir yemek servis firması, menülerini gerektiği anda davetlilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değiştirebilmeli ve gerektiğinde yenilik getirebilmelidir. Bortar Group kendi yiyeceğini kendi fabrikalarında hazırladığı için aperatif, kokteyl ve yemek çeşitliliği anlamında da zorlu anlarda kısa zamanda harika çözümler ile yaratıcılık ve esneklikte sınır tanımayacaktır.

Yüksek Motivasyon
Bir şirket size hizmet etmeye motive ise kesinlikle size her şeyde en iyi kaliteyi sunacaktır. Etkinliğinizi tam isabet kaydetmeyi hedeflemiş ve istek duyma yeteneğine sahip olan bir firma gerçekten size yararlı olacaktır. Bunun için aynı anda bir çok işi beraber götürebilme yetisine sahip kurumsal bir firma ile çalışmak elbette ki en doğru karar olacaktır.

Detaylara Dikkat Etmek
İyi bir catering organizasyon firması dekordan yemeğe kadar, hiçbir şeyi gözden kaçırmaz. İyi bir firma etkinliğin her bir dakikasıyla ilgili endişe duyar. Etkinliğin meydana geldiği zaman aralığı boyunca en küçük hataların bile oluşmadığından emin olur. Etkinlik ile ilgili tüm detayları öğrenmeye isteklidir. Öğrenmek için zaman ayırır ve sonra her şeyle ilgilenirler.

Olağanüstü Yönetim
İş yükü ne kadar büyük olursa olsun veya toplantı ne kadar büyük olursa olsun, iyi bir yemek servisi, ziyafet salonundaki tüm insanlara bakabilmelidir. Onların yönetimi altında tek bir misafir bile gözden kaçırılmayacak ve personel tarafından herhangi bir zarara uğramayacaktır.

En Uygun Catering ve Organizasyon Fiyatı
Bir şirket yiyecek ve dekorda en yüksek kaliteyi sunarken aynı zamanda müşterileri için maliyeti de uygun hale getirmelidir. Organizasyon işinin bir kerelik olmadığını anlamış olmalıdır. Böylece müşteriler tekrar tekrar geri gelmeye devam edeceklerdir. Catering firmalarının yoğun rekabetinde, Bortar Group organizasyon konusunda bir çok detayı kendi imkanları ile çözebildiği için en ideal catering ve organizasyon fiyatlandırmasını sağlayabilmektedir.