fbpx
Catering

Sitemizde Arayın

Catering Firması BORTAR

Catering Firması BORTAR Catering Firması BORTAR Bortar Group
Bir etkinlik ve organizasyon için BORTAR gibi başarılı ve büyük bir catering ve organizasyon firmasından hizmet almanın, küçük çaplı bir firmadan hizmet almaya veya kendi başınıza yöneteceğiniz bir planlamaya göre çok büyük avantajları vardır. BORTAR sadece muhteşem lezzetli yemekleri pişiren değil, yemeğei en çekici şekilde sunan ve tüm etkinlik için her detay ile ilgilenen ve hizmet veren “etkinlik müteahhiti” gibidir.

Neden BORTAR Catering ve Organizasyon Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Yemek, ikram, organizasyon sektöründe başarı ve başarısızlık arasında gerçek anlamıyla ince bir çizgi vardır. Başarılı olmak tüm davetlilerin tam anlamı ile mutlu olmasıyla sağlanabilecek kadar zorken, başarısızlık birkaç davetlinin mutsuzluğu ile ortaya çıkabilecek kadar da kolaydır.
BORTAR, catering ve organizasyon düzenlemede Türkiye’nin en başarılı firmaları arasındadır. Bu başarıyı nasıl sağladığımızı anlatırken, “Doğru Catering Firmasını Nasıl Tercih Etmelisiniz?” sorusunun da cevaplarını sizlerle paylaşmış olacağız.

1) BORTAR, Adım Adım Tecrübeler ile Oluşturulmuş Kurumsal Bir Sistemin Adıdır.

BORTAR Group, “Türkiye’nin en büyük toplu yemek firmasıdır”. Ama bu ölçüden ziyade bu büyüklüğe nereden geldiği daha önemlidir.
Tüm sektörler için geçerli büyük bir doğru vardır. İşinde “en başarılı firma” kabul edilen tüm firmalar, her zaman işe küçük bir işletme ile başlamışlardır. Alakasız bir sektörden gelip birden sektörün en büyüğü olmamışlardır. Başarılı firmalar, ilmek işler gibi edindikleri bir çok yaşanmış tecrübe ile yavaş yavaş büyümüşler, her gün daha az hata yaparak, “sistem” oluşturarak işlerini büyütmüşlerdir.
Türkiye de özellikle toplu yemek sektörü gibi asla hata kaldırmayan ve rekabetin doruk noktasında olduğu bir sektörde “en büyük yemek firması” olarak kabul edilmek, takdir edersiniz ki çok çalışarak başarılmış, oluşturulmuş kurumsal bir sistem ürünüdür.

2) BORTAR, Her Etkinlik Organizasyonu için Ayrı ve Özel Planlama Yapar.

Her iş doğru bir planla başarıya kavuşur. Hiçbir firma başarısız olmayı dilemez ve iyi niyetle müşterilerine en iyisini sunacağını vaat eder. Ancak her iyi niyetli çalışma, doğru sistem ve planla desteklenmedikçe başarıya ulaşmayabilir. Doğru sistem ve onu işleten kurumsal güç, her bir etkinliğin bir önceki etkinlik gibi kusursuz olmasını garanti eder.
BORTAR’ın, müşterilerinin içini rahatlatan ve her etkinlik tipine özel, müşterilerine, o etkinliğin nasıl gerçekleştirileceğinin hayalini kurdurtan ve yön duygusu sağlayan, dikkatlice hazırlanmış iş akış şablonları vardır.
Bu iş akış planları, etkinlikleri sıradanlaştıran bir hale getirmek için değil, müşterilerimizin düşüncelerine belli km taşları oluşturmak için hazırlanmışlardır. Bu km taşlarının arasını BORTAR Catering ve Organizasyon firmasının tüm sorumlu, yetkili ve çalışanlarının yaratıcı ve samimi ilgi ve katkıları doldurur.

3) BORTAR için Yemek Bir Sanattır.

Bir yemek üreticisi ve servisi yapan firma olan BORTAR için, gıdalar sadece yemek değildir. Bizim için yemek bir sanat eseridir. Yemeklerinizi hazırlarken ve sunarken ne kadar yenilikçi düşünceye sahipseniz o organizasyon da o derece başarılı olur. Catering hizmeti verilen bir organizasyonun da ikramların, aperatiflerin ve yemeklerin müthiş olarak adlandırılmasını sağlayan şey sadece lezzeti değildir. Sunum şekli de en az yemeğin kalitesi kadar önemlidir. Bir yiyeceği, bir yemeği ne kadar sanatsal sunabilirseniz insanlar o yemeği o oranda takdir ederler. BORTAR catering ve organizasyon firması olarak sunum sürecini geliştirmek ve farklılaştırmak iş sürecimizin önemli bir parçasıdır.

4) BORTAR Catering konusunda Dünyanın En Kaliteli Ekipmanlarına Sahiptir.

BORTAR Group, içinde milyonlarca liralık pişirme teknolojisi yatırımlarını barındıran, Türkiye’nin en büyük yemek fabrikasıdır. Davetli sayısının büyüklüğüne veya özel isteklerin yoğunluğuna bu derece rahatlıkla cevap verebilecek daha yetkin bir firma yoktur.
BORTAR Catering ve organizasyon firması sadece üretim tesislerinde bu güce de sahip değildir. İstendiği anda dünya çapındaki pişirme teknolojilerimizi etkinlik alanlarına taşıyacak ve yerinde pişirme hizmeti verebilecek çok geniş bir araç filosuna da sahiptir.

5) BORTAR Catering ve Organizasyon için Sürekli Eğitim Anlayışı

Catering ve yemek sektöründe eğitim sürekli ve zorunludur ve süreklidir. BORTAR’da eğitimler bir kerelik değildir. Ve Eğitim programları, sadece aşçılarımız, servis elemanlarımız, organizasyon içinde görevlendirdiğimiz diğer personellerimiz için değil, iş sürecini yöneten yönetici kadrosunu da kapsar. Eğitim, BORTAR’da firma çatısı içinde yer alan herkes için sürekli bir süreçtir.
Bu yönetim ve eğitim disiplinimiz sayesinde, küçük çaplı organizasyon firmalarında sıklıkla yaşanan ve çok can sıkan, etkinliği riske dahi atan, etkinlik planlamadan gerçekleştiği ana kadar sürekli değişen ve işi bilmeyen ve işi sizin işinizde öğrenmeye çalışan kadrolar ile karşılaşmazsınız.

6) BORTAR Keyifli Lezzetler Hazırlamaktan Daha Fazlasını Bilir.

Doğru ve başarılı bir catering firması iyi yemek üretiminden fazlasını da yapabilmelidir. Etkinlik planlamaları, sanatçı organizasyonları, ses sistemleri tedariği, fotoğraf ve video çekim ekipleri, süslemeler gibi büyükten küçüğe tüm işler, BORTAR’ın etkinlik planlama şablonların da yer alır.

7) BORTAR, Yılın 365 Günü, Günün 24 saati Hizmet Verebilen Bir Catering Firmasıdır.

Bir catering firması size asla, tatil günlerinde, gece saatlerinde veya herkesin tatil yaptığı bayram gibi günlerde düzenleyeceğiniz etkinliklerde çalışamayız, elemanımız eksik, a kişisi, b kişisi şu an mesaide değil gibi bahaneleri söyleyemez.
Catering ve Organizasyon şirketi için tatil seçeneği olamaz. Yılın her günü, her saati ve her anı, aynı yüksek kalite ve süreklilikte hizmet verebilmeyi ancak BORTAR gibi kadro yapısı geniş ve birbirlerini ikame edecek deneyime sahip çalışanlardan kurulu bir firma yerine getirebilir.

8) BORTAR’ın Kendine ait Muhteşem Bir Etkinlik Merkezi Vardır.

BORTAR kendi etkinlik alanına sahip nadir organizasyon şirketlerinden biridir. İzmir içinde harika mimari ve dekorasyonu ile BORTAR merkezinde yer alan “BORTAR Sanat ve Etkinlik Alanı” 250 kişilik kapasitesi ile toplantı, organizasyon ve etkinliklerinize ev sahipliği yapabilecek muhteşem bir mekandır.

9) BORTAR Harika Bir İş ve Reklam Ağına Sahiptir.

BORTAR İzmir’in en değerli ve saygın markalarından biridir. BORTAR Toplu Yemek firması, her gün 70 bin kişiye yemek üretmekte ve ulaştırmaktadır.
İzmir ve Ege bölgesinde tüm kamu ve özel sektör tarafından bilinen ve saygı ile anılan bir firmadır.
Etkinliğinizin boyunca ne kadar farklı dahi olsa, en küçükten, en büyüğüne tüm isteklerinizin gerçekleştirilmesini sağlayacak, düzenleyeceğiniz tüm etkinlikleri tüm belediye, kamu, özel sektör yönetici ve çalışanlarına çok hızlı bir şekilde iletebilecek ve etkinliğinizin tanıtımını her türlü medya mecrasında gerçekleştirebilecek, düşebileceğinizden de çok daha geniş ve etkili bir iş ağına sahiptir.

Tüm bu saydığımız nedenlerden dolayı BORTAR sizin için “en doğru catering ve organizasyon firması”dır.